افغان موج   

  محمدجواد ظریف وزیر خارجه سپاه پاسداران روز پنجشنبه ۱۱دی‌ماه همزمان با افزایش تنش‌ها بین نظام ولایت فقیه و واشینگتن در آستانه سالگرد کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه، توئیت کرد که دولت ترامپ و همدستانش «به جای مبارزه با کرونا در آمریکا، میلیاردها دلار برای ارسال بمب‌افکن‌های بی-۵۲و ناوگروه به منطقه ما به باد می‌دهند...

 

اولا اینکه سپاه خواهان جنگ نیست برای حاکمان در ایران یک انتخاب نیست ... یک باید است . آنها نمیتوانند بجنگند و نه اینکه نخواهند . منتها قاب قمر در عقرب حکومت اسلامی طوری در منطقه سوق الجیشی خاورمیانه خوش نشسته که هی رجز میخواند ... اگر جنگی جدی در چشم انداز میبود که حضرات حاکم در ایران جیک نمیزدند ، چه رسد به رجز خوانی...

حکومت اسلامی در ایران یکی از 3 محور شرارت غرب بود که کمر بستند تعیین تکلیفش کنند ، بعد از سرنگونی صدام وقتی دیک چینی کتش را روی ناو جنگی در آورد و فریاد میاید یا بیاییم ... فردایش هیئتی از طرف حکومت اسلامی ایران راهی بغداد شد جهت مذاکره با غرب که نهایتا به پروژه برجام رسیدند و به این شکل آخرین محور شرارت الان 2 دهه است که ماندگار شد ...

دوما اون نیروی سپاه که بعد از جنگ احمقانه ایران و عراق به اقتصاد مفتی نشست ، دیگه روحیه جنگی سیخی چند ؟ سالهاست دیگه حسی برای جنگ ندارد فقط تشخیص میدهد که کجا خطری نیست همان جا رجزمیخواند ... کجا پول هست همان جا خیمه میزند ...

سوما آن جنگنده های آمریکایی سالهاست هی میایند و میروند و هی میگویند بازدارندگی ... حالا سالهاست که بمب افکن های آمریکا فقط باعث جوک و خنده شده اند ... حکایت کلاغهای مزرعه و خنده به قیافه ترسناک مترسک مزرعه شده است .

چهارما وقتی سپاه پاسداران خواهان جنگ نیست و در همین حالت سیخ کردن به کون همسایگان منطقه را میخواهد حفظ کند ... یعنی تکرار همان حرف خامنه ایی که گفته بود نه مذاکره و نه جنگ ، در سال نو میلادی 2021...تنها نکته ایی که خامنه ایی اشاره نکرد تاریخ مصرف تئوری مربوطه است که این به تاریخ مصرف تئوری مماشات حداکثری غرب دارد .

پس اینکه هم جنگ نمیخواهند و هم میخواهند خاورمیانه را بلع کند ... چائیده است .

 

آمریکا البته برنامه اش این نبود و نیست تا ایران را در 1357 یا قلب انرژی جهان خاورمیانه را برای همیشه به دست کسانی بدهد که حداکثر خلاقیتشان شستن کون و با پای راست و چپ به مستراح رفتن بود . حالا منافعش ایجاب میکند پس بگیرد و میگیرد . همان آمریکا که قلبا دوستشان است .

بمب افکن های بی 2 و ناوهای جنگی آمریکا هی میآیند و میروند سفر به دور دنیا را در دوران کرونا در دستور دارند بلیط رفت و برگشت دارند که هی تمدید میشود . نامردا مستمر در حال گردش و تفریح هستند .

سی ان ان : حکومت اسلامی درایران سطح آماده‌باش نیروهای دریایی خود را در خلیج فارس افزایش داده است. آنها خیلی قوی هستند و ما خیلی میترسیم ! ما خیلی بدبختیم و حکومت اسلامی خیلی قوی و ظالمه ، پس ما ناو خودمان را از منطقه بیرون میبریم تا به دست نیروهای سپاه غرق نشود . این ناو جهیزیه دختر ماست این درسته که غرق بشه ...؟

ظریف : نیروی دریایی حکومت اسلامی ما در ایران حداکثر 20 دقیقه در مقابل یک تهاجم جدی نظامی دوام میآورد ...

 

نتیجه : یک آمریکا تنها ابرقدرت در کره زمین داریم که در قرن 21 یک دشمن فرضی برای خودش درست کرده به نام حکومت اسلامی در ایران و هی مینالد و میتازد . این دشمن فرضی از بدو تولد و از ریشه تا برگ تا بقیه اموراتش را همین آمریکای مظلوم کردیت داده و میدهد . حالا اوج قدرت آمریکا این شده که 2 یا 3 نفر گروگان خودش را از دست حکومت اسلامی در ایران آزاد میکند ولی 80 میلیون مردم گروگان ایرانی برایش مهم نیست حکومت چه بلایی سرشان میآورد .

آمریکا با پروژه برجام ثابت کرد عملا دوست حکومت اسلامی در ایران است . همان آمریکایی که دوست امام خمینی بود ، همان آمریکا که دوست خامنه ای و سپاه پاسداران است و با برجامش سیستم ولایت فقیه را نجات دارد ... فقط نشان میدهند که دشمن هم هستند و هی به هم فحش میدهند!

زمان شوروی سابق و دوران ریگان قدرتهای واقعی درهم میپیچیدند و واقعا هماورد بودند . حالا آمریکا به جای خطر شوروی حکومت اسلامی ریقو در ایران را به جهان معرفی میکند . و میگوید به خاطر تنش زدایی ناو جنگی یواس‌اس نیمیتز را از منطقه خارج میکند !

نیویورک ‌تایمز: بازگشت ناو هواپیمابر نیمیتز به خانه نشانه تنش‌زدایی نیست ، این یعنی اینکه مخاطب عزیز شما رسما اسکول هستید ...

 

به قول جورج کارلین روشنفکر آمریکایی آنها به تخمشان نیست که مردم چطور زندگی میکنند ، هیچکس عین خیالش نیست.

 

03.01.2021

اسماعیل هوشیار