افغان موج   

ناو هواپیمابر "انترپرایز" که با سوخت هسته‌ای حرکت می‌کند، دومین ناو آمریکایی برای زیارت امام رضا ، راهی خلیج فارس شد.
فرمانده ناو بعد از دریافت فرمان حرکت گفت :

Or guarantor deer in your hopeیا ضامن آهو به امید خودت ...
با ابتکار یک راس روحانی نوستالژی تازه ای شروع شده که گفتنی نیست ، حرکتی سیاسی که با هیچ نوستالژی تعریف نمیشود .
آنکه خواست ، آنچه انجام شد ، و آنجا که میخواهی ولی نمیتوانی .
خواستن توانستن نیست .قدرت نظامی پشتوانه دیپلماسی، سالهاست گفته ایم که این سیستم ولایت فقیه زبان خوش دیپلماسی به تنهایی سرش نمیشود . کاخ سفید هم میدانست و میداند  ولی عجله ندارد . در میانه این بازهای حکومتی سر مردم چی میاد مشکل و مسئله کاخ  سفید نبوده و نیست .سی ان ان : بعد از استقرار ناو و بمب افکن در خاورمیانه کاخ سفید به خامنه ای شماره تلفن داد ...

سپاه پاسداران هم شماره رو گرفت و گفت تا ببینیم خدا چی میخواد
، سخنگوی سپاه پاسداران هم گفت کاخ سفید شماره ما رو داره....


در مقابله با ابزارهای جنگی غربی ناو و بمب افکن و قدرت نظامی غرب ، حکومت اسلامی ایران هم قول داد اول مردم افعانستانی را از ایران اخراج کند ، بعد نیروها و قدرت نظامی خودش رضوی و بسیج ثارالله و جندالله را راهی خیابان و روی سر مردم کرد . اصلا مشکل آمریکایی بدبخت هم همنیجاست که با خودش میگه اگه چند تا موشک هشداری و تنبیهی بزنم توی سر سپاه و عظما گیج بزنن و درهمین لحظه مردم هوس کنن منفجر کنن و عظمای گیج نتونه کنترل کنه ، اونوقت چه خاکی به سرمون بریزیم ؟


 

حوصله مون سر رفت ، با کاخ سفید تماس گرفتم و گفتم چرا نمیزنی ؟ چرا فِس فِس میکنی ؟ گفت چیو بزنیم ؟ گفت موشک یا زنگ ، برای شماها فرقی نداره ...

 

گفت زنگ اونا باید بزنن ما اهل منت کشی نیستیم که ترامپ تنها بماند ، موشک هم نمیزنیم به همون دلیل که خودت گفتی ...  گیجی عظما ، انفجار مردم ، از کنترل خارج شدن وقایع ... این همه وقت و انرژی گذاشتیم که با کنترل خودمون کارا انجام بشه ، حالا که ماهی رسیده به دُمش ، چیو بزنیم ذلیل شده ؟

 


در مقابله با ابزارهای جنگی غربی ناو و بمب افکن و قدرت نظامی غرب ، حکومت اسلامی ایران هم قول داد اول مردم افعانستانی را از ایران اخراج کند ، بعد نیروها و قدرت نظامی خودش رضوی و بسیج ثارالله و جندالله را راهی خیابان و روی سر مردم کرد . اصلا مشکل آمریکایی بدبخت هم همنیجاست که با خودش میگه اگه چند تا موشک هشداری و تنبیهی بزنم توی سر سپاه و عظما گیج بزنن و درهمین لحظه مردم هوس کنن منفجر کنن و عظمای گیج نتونه کنترل کنه ، اونوقت چه خاکی به سرمون بریزیم ؟حوصله مون سر رفت ، با کاخ سفید تماس گرفتم و گفتم چرا نمیزنی ؟ چرا فِس فِس میکنی ؟ گفت چیو بزنیم ؟ گفت موشک یا زنگ ، برای شماها فرقی نداره ...گفت زنگ اونا باید بزنن ما اهل منت کشی نیستیم که ترامپ تنها بماندموشک هم نمیزنیم به همون دلیل که خودت گفتی ... گیجی عظما ، انفجار مردم ، از کنترل خارج شدن وقایع ... این همه وقت و انرژی گذاشتیم که با کنترل خودمون کارا انجام بشه ، حالا که ماهی رسیده به دُمش ، چیو بزنیم ذلیل شده ؟


مشروح تماس

....

من : الو الو کاخ سفید

کاخ : بله شما ؟

من ایرانی هستم ... و سکوتی تاریخی کاخ سفید را فشار داد، نفسها حبس و خوشحال که بالاخره زنگ زدن ...

کاخ : علی هستی یا حسن ؟

من : هیچکدوم ، اسماعیل هستم ، یادگاری از دوران زندان تیف آمریکا درعراق ...

کاخ : ولی ما اصلا زندان و زندانی نداریم ، اسماعیل کیه دیگه ؟ تو که گفتی ایرانی هستی


من : بله من ایرانی هستم ولی از اروپا زنگ میزنم ، لطفا شماره دختر ترامپ رو بدید تا رستگار شوم

کاخ : ما نمیتونیم شماره دختر ترامپ رو بدیم ، اصثلا همین شماره رو از کجا گرفتی ؟

من : از ایران ، تو ناصر خسرو میفروشن ، عکسش ارزونتر از شماره شه...

کاخ : قطع کن بابا شماره رو اشغال نکن ، ما کارای مهمتری از لاس زدن با دختر ترامپ داریم ، الان سرنوشت خاورمیانه به همین تلفنها بنده...

من : ننه تو گائیدم

کاخ : مبارکه هر دوتون باشه خوش باشید ، حالا دیگه قطع کن بچه پرور...
 


عربده و لاف جنگی زیاد است ولی درعالم واقعیت نه آمریکا جنگ میخواهد و نه حکومت اسلامی میتواند . تمام سروصداهای امروز پیش زمینه ایی است برای مذاکرات فردا ... و امتیازهایی که باید رد و بدل شود .
سالها پیش دوستی برایم از عاشقیت تعریف میکرد که : روزی حالمان عجیب شد ، تا یک هفته سعی کردم بی محلی کنم ولی فایده نداشت ، حالی بد نبود ولی نگرانم کرده بود .
 


رفتم دکتر و علایم را تشریح کردم . دکتر گفت : ابتدا آزمایش خون لازم است بعد از آزمایش هم گفت : خوشبختانه مشکلی فیزیکی نیست ، سری به اون یکی دکتر بزن و بقیه رو با اون ادامه بده ...با اون یکی دکتر رفتم و گفتم ... که دست آخر گفت عاشق شدی


گفتم شوخی میکنی ؟ من و عاشق شدن ، اونم توی این شرایط منطقه و جهان و ایران...عشق پروسه خودش را میخواهد و علایم مشخصی دارد .با خنده گفت اونی که پروسه آشنایی میخواهد ، علامت مشخص دارد و نهایتا فیزیکی میشود و به تخت میرسد اسمش عشق نیست رابطه عاطفی و نیاز است ، عشقی از جنسی دیگر است ، نه ربطی به فیزیک دارد و نه علامت دارد و نه پروسه لازم دارد ... مثل سونامی یهویی روی سرت خراب میشود درعشق افسانه ایی تو نه فاعلی و نه مفعول ، تو فقط باید تحمل کنی.گفتم یعنی من عاشق شدم از نوع افسانه های شرقی لیلی و مجنون و خودم از معشوق خبر ندارم ، گفت : چرا داری فقط خودت را به خواب زدی ...معشوقی که هم بد اخلاق است ، دست بزن دارد ، قهر میکند ... یک دزد دریایی را تصور کن که یک چشمش در جنگ کور شده و آن را با چشم بند بسته یک پایش را کوسه خورده و ماهی یک بار کتک میزند و قهر میکند ، با تمام این صفات ترسناک ولی استعداد این را دارد تا عاشقت کند ، انگار هیچ جذابیتی ندارد جز اینکه فقط دوستش داری ، برخلاف فرهنگ رایج بین خانمها داشته ها و نداشته هایش حلقه وصل نیست .اون عاشق عرض زندگی بود و من عاشق اون !قول داده بودم که این راز مسکوت بماند ، دوستم ومعشوق وفات شدند . دوستم فقط یک بار قبل از مرگش گفت : میدانستم کوپن عاشقییت من تمام شد این اتفاقات فقط یک بار در زندگی هر کسی ممکن است بیافتد مثل افسانه ها و تکرار هم نمیشود ، بعد از آن بقیه روابط از جنس ماده و نیاز است.
 

 


اسماعیل هوشیار

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

12.05.2019

 

www.tipf.info